Proč my?

V dnešní uspěchané době se hodně lidí odvrací od skutečného světa, obkolupují se umělými vynálezy, virtuálním světem a proto posláním této značky je rozšířit mezi lidi více svět přírodních a přirozených prvků. Snad od počátku lidsva panovala ve většině kultur veliká úcta k přírodě, co nás obklopuje a jejíž jsme i my sami součástí. V posledních desetiletích se ale čím dál více vzdalujeme od světa skutečného a dáváme přednost nám vytvořeným světům (ať už televize, videohry...). Mnoho lidí si únikem od reality pomáhá ulevit své psychice a tento trend nabývá na popularitě. Po téměř celou dosavadní existenci lidstva nevíme o tom, že by lidé měli takové vymoženosti jako my. Každopádně i oni měli své problémy ať už fyzického či psychického rázu, ale pomáhali své psychice jinak.

Kratomiády

OBJEVTE KOUZLA A TAJEMSTVÍ, KTERÉ NÁM TU PŘÍRODA ZANECHALA A KTERÉ ZNÁ LIDSTO JIŽ OD PRADÁVNÝCH DOB, ALE JSOU DNES TÉMĚŘ ZAPOMENUTA

Chcete se dozvědět, co dělali dřív lidé jinak? Měli své šamany, alchymisty, bylinkáře a další profesionály, kteří jim pomáhali zahánět jejich neduhy za pomocí přírodních prostředků. Málokdo dnes ví, že místo přeslazeného energy drinku, lze tělu dodat energii například kvalitním zeleným čajem, že užívání Vilcacory může způsobit zimu bez jediného nachlazení, místo chemicky upravených SSRI antidepresiv lze využít celé škály přírodních antidepresiv, student si může zkrátit přípravu na zkoušku za pomocí Brahmi, manager obrní svoje nervy Wayusou, sportovec posílí výdrž Macou...

V dnešní době propojení všech koutů světa vám můžeme nabídnout ne jednu bylinu pro žádoucí účel, ale zpravidla i mnoho dalších alternativ a vy časem zjistíte, co vám sedí nejvíce.
Snažíme se čile a budeme snažit vám postupně zpřístupnit, co největší záběr sortimentu na trhu a to pouze z kvalitních zdrojů.

Dále bychom měli prosbu pro všechny, kdo rádi nakupují kratom, aby se snažili nefixovat pouze na jednu bylinu, ale dávali prostor více bylinám, protože všeho moc škodí a mnohdy je vhodnější najít řešení v zeleném čaji a po kratomu sahat až v případě větší potřeby.

ZA ZMÍNKU STOJÍ WAYUSA SHAYARY, KTERÁ VYHRÁLA PRVNÍ MÍSTO V ROCE 2018, JINAK MÁME JEDEN Z NEJKVALITNĚJŠÍCH KRATOMŮ, KTERÉ LZE V ČR SEHNAT!

Od příštího roku se kratom dostane na seznam psychomodulačních látek společně s HHC a dalšími látkami a nebude prodáván jako sběratelský předmět, jak tomu bylo doposud. Navzdory všem dezinformacím napříč médii se vláda rozhodla jít cestou rozumu a uznala, že rostlina jako kratom může mít v dobrých rukou veliký potenciál. Podrobnosti o kratomu zde.
Neslibujeme vám, že máme ten nejsilnější kratom na planetě, ale vzhledem k prodejnosti v lokalitě Třebíč za poslední rok vám garantujeme, že koupí určitě neprohloupíte. Kratom je testovaný v ČR a má vlastnosti jaké by měl každý kvalitní kratom mít ať už od jakéhokoliv prodejce.

Náš kratom pochází ze slušné fabriky na území Indonésie, kde je kladen důraz na všechny prvky zpracování kratomu od sběru po distribuci do Evropy. Kratom je testován z jejich strany v Indonésii i potom zde v ČR, pravidelně chodí čerstvé zásilky. Zdrojů v Indonésii je nespočet a některé zpracovávají kratom, který roste poděl silnic či je suší v dědině na zemi.

Jestli nejste přesvědčeni o kvalitě kratomu nebo možnostech našeho světa a rostlin v něm, tak jediné, co můžeme teď udělat je nabídnout vám trochu ať si sami můžete udělat obrázek a posoudit, co je pro vás nejlepší. Pro stálé spokojené zákazníky máme slevy a doufáme, že se stanete jedním z nich.

TAKŽE PŘEJEM PEKELNOU JÍZDU PŘI BUDOVÁNÍ VAŠÍ SBÍRKY!!!

Pro zájemce a spekulanty
Na e-shopu jsou nějaké mixy kratomu nazvané podle vlastností, jaké by podle tradiční medicíny měli mít, nikoliv nesmyslů jako Maengda, Borneo a tak dále... jak je tomu u mnoha jiných prodejců.
Když už jsme u toho, tak bychom též rádi upozornili začáteční nakupující na marketingové označování kratomu jako je Maengda, Borneo, Kalimantan… a podobně. TOTO OZNAČENÍ SE NEVZTAHUJE K PŮVODU!
Kratom zpravidla bývá z jedné farmy a to ať už jde o jakýkoliv název (Maengda, Borneo...)akorát se odlišně míchají do sebe. Mícháním do sebe jsou myšleny poměry bílé, zelené či červené barvy.
Rozdíl mezi Green Pure a Green Maengda je ten, že Green Pure obsahuje 100% zeleného kratomu z farmy X zatímco Green Maengda obsahuje například 70% zeleného + 30% bílého kratomu z farmy X.
Tudíž pakliže si koupíte Pure White, Green, Red, tak jste schopni si namíchat jakoukoliv směs a nějaké označení typu Super, Premium, Kalimantan vás vůbec nezajímají. Kratom z farmy je jen jeden, rozdíl může být maximálně v místě růstu na farmě, původu semen a nebo zpracování.
Mnoho prodejců se dopouští nepravdy, když prohlásí, že má kratom, který rostl na více ostrovech.

Přejeme mír a prožívání naplno vaší existence
Vaše ĎÁBELSKÁ příroda

© 2023 ĎÁBELSKÁ příroda. Všechna práva vyhrazena. Design www vychází z W3 layout a je upravený s láskou majitelem.