Proč my?

Posláním tohoto e-shopu je rozšířit tento strom mezi více lidí, protože jsme přesvědčeni, že může obohatit životy mnoha lidem... Především jim pomoci k lepším životům a v neposlední řadě zážitkům, které mají na mysl včetně těla nepatrné následky, narozdíl například od alkoholu. Kratom je strom, který má budoucnost a přijde čas, kdy ho společnost přijme jako normu, možná to nebude zítra, ale do pár let věříme že ano.

Kratomiády

NA STANDARTY TRHU ČESKÉHO SE JEDNÁ O NADPRŮMĚRNÝ KRATOM, KTERÝ SPLŇUJE, CO BY KAŽDÝ KRATOM MĚL - A TO ZA STUDENTSKÉ CENY.


Kratom z toho eshopu pochází pouze ze zdrojů, které jsou ověřené a testované. Teprve po ověření správných vlastností kratomu je uveden do prodeje, protože se nesmí stát, aby zákazník dostal nekvalitní kratom. Zaobíráme se jen úzkým výběrem sortimentu, ale zato v té prvotřídní kvalitě. Kratom obsahuje vysoký podíl mitragyninu, zárověn vyniká výraznou barvou a jemnou chutí.

Aktuálně rozšiřujeme sortiment o další sběratelské předměty, vybíráme pouze osvědčené kvalitní zdroje. Nejde zde jen o obchod, ale o veliké nadšení pro přírodní poklady jenž nám svět nabízí a sdílení jejich kouzla mezi ostatní. Dále existuje rozvoz po Třebíči a možnost osobního předání.
Jestli nejste přesvědčeni o kvalitě kratomu, tak jediné, co můžeme teď udělat je nabídnout vám trochu ať si sami můžete udělat obrázek a posoudit, co je pro vás nejlepší. Pro stálé spokojené zákazníky máme slevy a doufáme, že se stanete jedním z nich.

TAKŽE PŘEJEM PEKELNOU JÍZDU PŘI BUDOVÁNÍ VAŠÍ SBÍRKY!!!

Pro zájemce
Na e-shopu jsou nějaké mixy nazvané podle působení výstavní aury, nikoliv nesmyslných blábolů jako Maengda, Borneo a tak dále.
Když už jsme u toho, tak bychom též rádi upozornili začáteční nakupující na nesmyslné marketingové označování druhů jako je Maengda, Borneo, Kalimantan… a podobně. Kratom zpravidla bývá z jedné farmy ať už jde o jakýkoliv název akorát se odlišně míchají do sebe. Mícháním do sebe jsou myšleny poměry bílé, zelené či červené barvy. Rozdíl mezi Green Pure a Green Maengda je ten, že Green Pure obsahuje 100% zeleného kratomu z farmy X zatímco Green Maengda obsahuje například 70% zeleného + 30% bílého kratomu z farmy X.
Tudíž pakliže si koupíte Pure White, Green, Red, tak jste schopni si namíchat jakoukoliv směs a nějaké označení typu Super, Premium, Kalimantan vás vůbec nezajímají. Kratom z farmy je jen jeden - pouze v různých barvách podle zpracování! Dávejte si prosím pozor na tyto marketingové tahy. Do budoucna je spousta nápadů a rozšíření, které se budou postupně realizovat včetně zaměření na širší sortiment než jen kratom.

© 2022 ĎÁBELSKÁ příroda. Všechna práva vyhrazena. Design www vycházel z šablony Lighting W3layouts